Слухати

Затримання сина Авакова: МВС вважає дії НАБУ політичними

31 жовтня 2017 - 15:34
Міністерство внутрішніх справ офіційно заявило, що дії НАБУ щодо затримання сина міністра Арсена Авакова є політичними, а не юридично обгрунтованими

«Національне антикорупційне бюро України займається політичною, а не юридичною діяльністю, що є недопустимим і потребує негайної корекції», — йдеться у повідомленні на сайті міністерства, яке очолює Аваков.

У МВС повідомляють, що таким чином «в Україні продовжується гібридна війна, спрямована на дискредитацію політиків та посадових осіб, які твердо стоять на позиції реформування та оздоровлення державних інститутів, зокрема правоохоронної системи».

«Сьогодні приводом для нової хвилі інформаційної кампанії стосовно начебто зловживань, допущених під час процедури закупівлі тактичних рюкзаків для потреб АТО в 2015 році, стало проведення слідчих дій у помешканнях колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та сина голови відомства», — йдеться у повідомленні.

У МВС також зазначають: «Протягом всього часу роботи на посаді Міністра внутрішніх справ України, щодо Міністра, членів його родини та найближчих колег поширюється недостовірна інформація, спрямована на дискредитацію Арсена Авакова як політика та нівелювання заходів, що вживаються МВС для осучаснення та оздоровлення правоохоронної і судової системи та захисту Держави від російської гібридної агресії. Цілком очевидно, що за цим стоять певні зовнішні і внутрішні сили, наміром яких є реставрація старої корумпованій системи «кришування» та «договорняків».

Також у МВС запевняють, що доказів у детективів НАБУ немає, підозри — необґрунтовані, а справжність відео з камери спостережень у кабінету Сергія Чеботаря — не доведена.

Зранку 31 жовтня Національне антикорупційне бюро провело обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра, після чого його затримали. Про це повідомив Громадському радіо екс-радник міністра МВС України Ілля Ківа.

Нагадаємо, у 2015 році в мережі з”явилося відео, де начебто син міністра Олександр Аваков веде розмову з заступником тоді міністра Сергієм Чеботарьом — у його робочому кабінеті про закупку рюкзаків.

Кримінальне провадження щодо «справи рюкзаків» відкрили у липні 2015 року за фактом численних порушень під час процедури закупівлі рюкзаків для потреб МВС

У травні 2016 року під час розслідування НАБУ було встановлено, що посадові особи МВС за попередньою змовою з компанією-постачальником тактичних рюкзаків для МВС«Дніпровенд», яку пов’язують із сином міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, розтратили вивірене майно. Зокрема, вчинили розтрату ввіреного їм майна під час закупівлі 6000 рюкзаків для потреб бійців в зоні АТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+