Слухати

Два роки, як Громадське радіо почало мовити на власних частотах / Новини на Громадському радіо

Два роки, як Громадське радіо почало мовити на власних частотах

01 листопада 2017 - 09:40
До кінця листопада було впроваджено ще 10 частот на Донбасі

Сьогодні 2 роки, як Громадське радіо почало мовити на власних частотах (почавши з Києва на хвилі 70,4).

Хочете привітати нас? Зробіть свій невеличкий доброчинний внеск на виробництво нових програм. Для нас важлива кожна гривня і ми радіємо кожному внеску. Внески від вас — це наша незалежність від великого бізнесу, олігархів та політики. Ми віримо, що українці самі можуть фінансувати чесні медіа. 

Привітати Громадське радіо та зробити внесок 

Давайте разом пригадаємо як це було. У першому випуску ведучі Андрій Куликов та Наталка Соколенко разом із гостем Миколою Козирєвим, переселенцем з Луганська і правозахисником, обговорили інформаційну політику України на Донбасі. Олег Саакян, переселенець з Донецька і політолог, прокоментував ситуацію із затриманням українського бізнесмена, голови партії «Укроп» Геннадія Корбана. Микола Волинко, лідер Незалежної профспілки гірників Донбасу, оцінив становище шахтарів на непідконтрольних уряду України територіях.

Послухати випуск

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+