Слухати

Гавайцю присудили надіслати своїй дівчині 144 компліменти / Новини на Громадському радіо

Гавайцю присудили надіслати своїй дівчині 144 компліменти

01 листопада 2017 - 15:47
У чоловіка є 144 дні, щоб написати всі компліменти своїй колишній дівчині

На Гаваях суд прийняв рішення щодо підсудного, щоб той надіслав своїй колишній подрузі 144 компліменти після того, як він направив їй «неприємні» текстові повідомлення, пише The Telegraph.

Суддя Ронда Луо обрала нестандартне покарання для Дарена Янга:

«За кожну неприємну річ, яку ви сказали про неї, ви скажете милу річ. Слова не мають повторюватися», — сказала йому суддя Луо.

30-річний чоловік намагався зателефонувати і написати своїй колишній дівчині 144 рази протягом трьох годин 22 травня. Спроба зв’язатися є порушенням заборони, яку чоловік отримав раніше.

«Це настільки дитяча поведінка, що складно повірити, що дорослий чоловік може бути таким. Не знаю, чи повинна я заборонити вам користуватися пальцями або телефоном, щоб ви перестали писати текстові повідомлення. Але вам доведеться писати їй приємне кожен день, навіть якщо вона цього не побачить», — додала суддя Луо.

Він також повинен буде заплатити штраф у розмірі 2,400  доларів і відпрацювати 200 годин на громадських роботах. У нього є 144 дні, щоб написати все компліменти своїй колишній дівчині.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+