Слухати

Прокуратура побоюється тиску з боку сина Авакова на фігурантів «справи рюкзаків»

01 листопада 2017 - 18:50
Прокуратура просить взяти Авакова-молодшого під варту
Прокуратура побоюється тиску з боку сина Авакова на фігурантів «справи рюкзаків» / Новини на Громадському радіо

Під час обрання запобіжного заходу Олександру Авакову у Солом’янському районному суді Києва обвинувачення заявило про можливі ризики, які можуть уплинути на хід досудового розслідування у «справі рюкзаків».

«(Олександр) Аваков має широкі знайомства серед впливових людей», — сказав прокурор і додав, що таким чином Аваков-молодший може тиснути на фігурантів справи. 

«Такий вплив може бути здійснений шляхом підкупу, вмовлянь чи погроз», — заявив прокурор.

Як приклад, він навів перешкоджання невідомих осіб під час обшуків детективів НАБУ та слідчих САП у Харкові.

Таким чином прокуратура попросила взяти Олександра Авакова під варту на 60 діб і визначити розмір застави у 5 млн гривень.

Нагадаємо, 31 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро проводили у Харкові обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова — Олександра. До будинку, де, ймовірно, проживає Олександр Аваков стягнули поліцію.

НАБУ та САП затримали трьох осіб за підозрою у розтраті понад 14 млн грн при закупівлі рюкзаків для потреб МВС України. Серед затриманих — син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова — Олександр.

Міністерство внутрішніх справ офіційно заявило, що дії НАБУ щодо затримання сина міністра Арсена Авакова є політичними, а не юридично обгрунтованими.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+