Слухати

Рішення суду половинчасте, - адвокат Олександра Авакова  / Новини на Громадському радіо

Рішення суду половинчасте, - адвокат Олександра Авакова

01 листопада 2017 - 22:51
Адвокат Андрій Федур розповів, чому сторона захисту не задоволена рішенням суду

«Сторона захисту не задоволена рішенням суду. Хоч і ухвалене таке половинчасте рішення, ми вважаємо, що підозра є необгурнтованою. Жодного ризику в суді не було доведено. Єдиними законним рішенням на наш погляд мало бути відмова в задоволенні клопотання повністю. А суд його частково заборонив», — розповів кореспонденту Громадського радіо адвокат Андрій Федур. 

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва обрав для Олександра Авакова — сина міністра внутрішніх справ — запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. 

Прокурор зазначив, що не записана на відео розмова стала доказом для висунення підозри Олександру Авакову, а підбурення до скоєння злочину, передбачене статтею 27 Кримінального Кодексу України (Види співучасників). Обвинувачення попросило для Авакова-молодшого взяття під варту на 60 діб із альтернативою внесення застави у розмірі 5 млн гривень.  «Справу вважаю максимально політично заангажованою», — сказав Олександр Аваков.

31 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро проводили у Харкові обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова — Олександра. До будинку, де, ймовірно, проживає Олександр Аваков стягнули поліцію. НАБУ та САП затримали трьох осіб за підозрою у розтраті понад 14 млн грн при закупівлі рюкзаків для потреб МВС України. Серед затриманих — син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова — Олександр. Міністерство внутрішніх справ офіційно заявило, що дії НАБУ щодо затримання сина міністра Арсена Авакова є політичними, а не юридично обгрунтованими.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+