Слухати

Україна та Саудівська Аравія домовилися про спрощення візового режиму / Новини на Громадському радіо

Україна та Саудівська Аравія домовилися про спрощення візового режиму

01 листопада 2017 - 19:33
Візи до Саудівської Аравії є одними з найдорожчих для українців

Президент України Петро Порошенко та король Саудівської Аравії Салман бін Абдулазіз Аль Сауд домовилися спростити візовий режим між країнами.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Планується знизити розмір плати за візи, спростити співпрацю на рівні бізнесу та підприємців, а також активізувати туристичні поїздки.

«Я з подивом дізнався, що візи до Саудівської Аравії є найдорожчими серед усіх країн світу для українців і, відповідно, візи до України – найдорожчими для саудитів», — сказав Порошенко у коментарі для журналістів за підсумками офіційного візиту до Королівства Саудівської Аравії.

Глава держави також зауважив, що в Україні проживають близько 2 млн мусульман і вони матимуть можливість здійснити паломництво — хадж до Саудівської Аравії.

«Ми домовились про те, що зробимо максимальне спрощення процедури Хаджу», — повідомив Порошенко.

Президент під час зустрічі із королем Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом вручив саудівському монарху орден князя Ярослава Мудрого І ступеня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+