Слухати

ДСНС хоче закрити деякі заклади після пожежі у «Вікторії» / Новини на Громадському радіо

ДСНС хоче закрити деякі заклади після пожежі у «Вікторії»

02 листопада 2017 - 19:23
Зараз триває перевірка соціальних закладів Одещини

На Одещині ДСНС відправила 39 позовів до адміністративного суду з метою закриття деяких закладів.

Про це повідомили у ДСНС, передає Одеська ОДА.

«Нами направлено 39 позовів до адміністративного суду з метою закриття деяких закладів. Водночас план по проведенню відповідного навчання з представниками соціальних закладів вже перевиконаний. За ініціативи голови ОДА розробляються заходи додаткового сповіщення при надзвичайних ситуаціях. Для цього необхідно більше 7000 гривень на кожен об’єкт», — повідомив заступника начальника управління ДСНС Михайло Вовк.

Зараз ДСНС продовжує перевіряти соціальні заклади Одещини.

«Лише за місяць складено 559 адміністративних проколів через порушення норм пожежної безпеки. Про це йшлося у доповіді заступника начальника Головного управління ГСЧС із запобігання надзвичайним ситуаціям», — йдеться у повідомлені.

Нагадаймо, 15 вересня загорівся дитячий оздоровчо-спортивний табір «Вікторія» на Одещині, через що загинуло троє дітей. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+