Слухати

СБУ оприлюднила 150 прізвищ найманців «Вагнера», які воювали на Донбасі / Новини на Громадському радіо

СБУ оприлюднила 150 прізвищ найманців «Вагнера», які воювали на Донбасі

02 листопада 2017 - 14:07
Також в СБУ назвали 14 прізвищ загиблих під Дебальцевим у 2015 році

Служба безпеки України оприлюднила 150 прізвищ найманців, які воювали від приватної військової компанії «Вагнера» на Донбасі. Частина з тих бойовиків брали участь у боях в районі Дебальцевого.

Окрім того, в СБУ назвали 14 прізвищ загиблих під Дебальцевим у 2015 році.

Також оприлюднили переговори кадрових російських військових з представниками «Вагнера», які, за даними СБУ, свідчать про координацію дій найманців російським військовим керівництвом.

«Завдяки оприлюдненню цих даних російській владі стане складніше переконувати світове суспільство у непричетності до злочинів своїх найманців, зокрема в Україні та Сирії», ‒ зазначив Ігор Гуськов. 

За інформацією спецслужби, більшість з цих бойовиків зараз відправлені спецслужбами РФ до Сирії.

Раніше СБУ звинуватила членів приватної військової компанії «Вагнера» у збитті літака Іл-76 Збройних сил України у 2014 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+