Слухати

Захист Саакашвілі подав до суду на Міграційну службу  / Новини на Громадському радіо

Захист Саакашвілі подав до суду на Міграційну службу

02 листопада 2017 - 16:04
Саакашвілі вважає, що ДМС порушує його права на отримання в Україні додаткового захисту від можливої незаконної екстрадиції до Грузії

Захист Михайла Саакашвілі оскаржив у суді рішення про відмову Державної міграційної служби давати йому статус біженця.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Саакашвілі у Facebook.

«Це рішення міграційної служби є необґрунтованим і протиправним, у зв’язку з чим порушує права М.Саакашвілі на отримання в Україні додаткового захисту від можливої незаконної екстрадиції до Грузії за брехливими звинуваченнями, які не визнала жодна країна світу, в тому числі й Україна», — повідомляє Саакашвілі.

Відповідний позов до адміністративного суду подали захисники Саакашвілі з метою  «домагатися справедливості та верховенства права».

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі і його прихильники «прорвали» кордон правоохоронців і пройшли на територію України через пункт пропуску «Шегині». 

26 липня 2017 позбавлений громадянства України через недостовірні дані, наведені при отриманні громадянства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+