Слухати

ДП "Антонов" виконує свої зобов'язання перед російською компанією, але й викликає нерозуміння зі сторони українців - Сергій Згурець

03 листопада 2017 - 23:14
ДП "Антонов" відновлює співпрацю з російською авіакомпанією
ДП «Антонов» виконує свої зобов’язання перед російською компанією, але й викликає нерозуміння зі сторони українців - Сергій Згурець / Новини на Громадському радіо

Українське держпідприємство «Антонов» має намір виконати роботи для російської авіакомпанії «Волга-Днепр». 

Про це повідомила прес-служба підприємства.

«З метою дотримання своїх зобов’язань на договірній основі фахівці ДП «Антонов» виконають роботи з оцінки технічного стану літака Ан-124-100 «Руслан» російської авіакомпанії «Волга-Днепр», – ідеться в повідомленні.

На підприємстві запевнили, що таке співробітництво узгоджено з уповноваженими міністерствами і відомствами України.

 Як розповів в ефірі Громадського радіо директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, з точки зору виконання зобов’язань, ДП «Антонов» правий, однак з тієї точки зору, що Росія є агресором, для багатьох людей це незрозуміла позиція.

«З російськими підприємствами у військовій галузі співпраця припинена , але в цивільній сфері співпраця відбувається. Для багатьох ця стерта межа іноді створює розрив шаблону. Подвійність підходу якраз є найбільшою загрозою сьогодні. Визнання Росії агресором в повному законодавчому полі в Україні теж не відбулося. І це створює рубікон для того, як це виглядає у співпраці ДП «Антонов» із російською стороною».

Щодо того,  чи повернеться співпраця і з іншими російськими підприємства і як швидко, Сергій Згурець зазначив, що це, ймовірно, відбудеться не дуже швидко.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+