Слухати

Екс-посадовці КМДА завдали бюджету Києва збитків на понад півмільярда гривень

03 листопада 2017 - 19:46
Екс-посадовці Київської міської держадміністрації завдали бюджету міста збитків на понад півмільярда гривень відчуженням комунального майна територіальної громади
Екс-посадовці КМДА завдали бюджету Києва збитків на понад півмільярда гривень  / Новини на Громадському радіо

Як  повідомляє прокуратура Києва, у  цій справі провели 19 обшуків.

«Посадовими особами КМДА у 2006-2011 роках спільно з групою суб’єктів господарювання створено схему, спрямовану на незаконне відчуження комунального майна, шляхом прийняття участі у проведенні торгів та аукціонів, з метою набуття права власності на майно за заниженою вартістю для подальшого його використання або перепродажу», — йдеться у повідомленні.

Загалом за 5 років Головне управління комунальної власності у Києві відчужило 381 об’єкт нерухомості, з яких близько 50% було продано.

За цими фактами повідомили про підозру колишньому начальнику Головного управління комунальної власності КМДА.

В рамках розслідування кримінального провадження накладено арешти на ряд об’єктів нерухомості, що були незаконно відчужені з комунальної власності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+