Слухати

На Луганщині судитимуть суддю «ЛНР», яка переховується

03 листопада 2017 - 12:49
Суддю оголосили у розшук, бо вона переховується від слідства
На Луганщині судитимуть суддю «ЛНР», яка переховується  / Новини на Громадському радіо

Луганська прокуратура направила обвинувальний акт стосовно судді, яка зрадила присязі на вірність народу України, здійснюючи правосуддя від імені «ЛНР».

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Луганської області.

У прокуратурі повідомляють, що суддя, будучи діючою суддею Жовтневого районного суду м. Луганська, поділяла погляди учасників терористичної організації «ЛНР» і стала учасником терористичної організації.

«Встановлено, що з жовтня 2015 року, перебуваючи на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області, означена суддя здійснює правосуддя від імені «ЛНР» та виносить незаконні рішення, що суперечить основоположним принципам Конституції України, а також іншим законодавчим актам України», — зазначили у прокуратурі.

Зараз жінку оголосили у розшук, оскільки вона переховується від слідства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+