Слухати

Посла України в Сербії викликали до МЗС через вислови про «РФ та сербських найманців» / Новини на Громадському радіо

Посла України в Сербії викликали до МЗС через вислови про «РФ та сербських найманців»

03 листопада 2017 - 19:59
За словами Павла Клімкіна, Александровича викликали на консультації щодо дотримання міжнародного права та уникнення використання громадян Сербії у якості найманців

 

 

Міністерство закордонних справ України викликало посла України в Сербії Олександра Олександровича на консультації щодо запобігання використанню громадян Сербії в якості найманців. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Викликав Посла в Сербії Александровича на консультації щодо дотримання міжнародного права та уникнення використання громадян Сербії у якості найманців», — написав Клімкін.

Нагадаємо, за даними глави СБУ Василя Грицака, за час боїв в зоні АТО більше 300 сербів воювали на боці «ЛНР». Потім посол України в Сербії Олександр Олександрович в одному з інтерв’ю заявив, що Росія використовує Сербію як «ще один інструмент знищення Європи». Державний секретар МЗС Сербії Івіца Тончев назвав слова Олександровича неприйнятними. На його думку, Александрович «постійно політизує» ймовірну участь сербських добровольців в боях в зоні АТО, вказавши, що «громадяни України брали участь у війнах на території колишньої Югославії та Сербія ніколи офіційно не дорікала Києву».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+