Слухати

США та Росія просять ООН розглянути дві протилежні резолюції щодо хімічної зброї у Сирії

03 листопада 2017 - 08:29
Росія критикує Організацію з заборони хімічної зброї, у той час як Вашингтон просить продовжити її роботу на два роки
США та Росія просять ООН розглянути дві протилежні резолюції щодо хімічної зброї у Сирії  / Новини на Громадському радіо

Сполучені Штати Америки та Росія внесли на розгляд Ради Безпеки ООН дві резолюції щодо хімічних атак у Сирії, які суперечать одна одній.

Про це повідомляє DW.

Резолюції пропонують продовжити роботу спільної слідчої комісії в складі співробітників ООН і Організації з заборони хімічної зброї на абсолютно різних умовах.

Зокрема у резолюції США висловлюється серйозна стурбованість результатами експертиз Організації з заборони хімічної зброї, особливо останньою доповіддю від 26 жовтня.

Також Вашингтон схвалює методи роботи комісії і пропонує продовжити її підтримку, продовживши мандат на два роки.

У свою чергу Росія критикує роботу Організації з заборони хімічної зброї і готова продовжити її мандат тільки на шість місяців, пропонуючи комісії «переглянути свої попередні оцінки та висновки» і провести повторну експертизу на місці подій, а також включати в свої звіти матеріали сирійського уряду.

Москва закликає генсека ООН Антоніу Гутерріша включати в комісію експертів з гранично різних географічних зон.

Рада Безпеки ООН обговорить останню доповідь Організації з заборони хімічної зброї 7 листопада.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+