Слухати

Уряд Франції виступив за незалежність Нової Каледонії / Новини на Громадському радіо

Уряд Франції виступив за незалежність Нової Каледонії

03 листопада 2017 - 11:30
Уряд Франції погодив проведення референдуму про незалежність заморського володіння Нова Каледонія

Уряд Франції погодив референдум про незалежність Нової Каледонії у листопаді 2018 року.  Про це заявив прем’єр-міністр Франції Едуард Філіп, передає France 24.

За словами Філіпа, уряд і представники політичних партій Нової Каледонії, яка на даний момент є заморською територією Франції, досягли угоди з «принципових питань» референдуму в листопаді 2018 року.

«У нас тепер є політична угода, і, можливо, більш того — ще й довіра. Це, щонайменше, важливо», — заявив Філіп.

Також повідомляється, що представники партій Нової Каледонії домоглися того, що в списки виборців включать ще 11 тис. осіб.

На даний момент у референдумі можуть брати участь майже 160 тис. жителів.

Нову Каледонію оголосили територією Франції в 1853 році. У 1946 році вона отримала статус заморської території. На сьогодні вона самостійно контролює питання оборони, грошової емісії, правосуддя і внутрішньої безпеки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+