Слухати

Вагони-трансформери українського виробництва запустили на новому маршруті / Новини на Громадському радіо

Вагони-трансформери українського виробництва запустили на новому маршруті

04 листопада 2017 - 13:41
Сьогодні, 4 листопада, Україна святкує День залізничника

«Шануємо працю кожного залізничника» — розмістив привітання на своїй сторінці у твітері Євген Кравцов, виконувач обов’язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Вагони-трансформери українського виробництва на нових маршрутах та нові Інтерсіті для мешканці Поділля — про такі досягнення листопада розказує Євген Кравцов.

 

Сьогодні, 4 листопада, українці відзначають День залізничника.
Саме 4 листопада 1861 року перший потяг «Ярослав» прибув на територію сучасної України, до Львова, по дорозі з Відня через Перемишль.

«Ми працюємо над створенням умов для придбання рухомого складу для Укрзалізниці з українською локалізацією і створенням доданої вартості в Україні», — розказує про плани реформування української залізниці на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман.

Як приклад вдалої кооперації «Укрзалізниці» з іншими підприємствами наводить співпрацю з «Крюківським вагонобудівним заводом». 

«Завод постачає для залізниці надсучасні вагони-трансформери. Тепер в українців розширилися можливості для подорожей — вже цього місяця компанія запустить поїзд, який курсуватиме з Києва як «Нічний експрес», а із Запоріжжя – як «Інтерсіті+», — зазначає Володимир Гройсман.

День залізничника відзначається в Україні з 2002 року.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» може підвищити тарифи на вантажоперевезення на 15%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+