Слухати

Компанія Netflix припиняє співпрацю із актором Кевіном Спейсі  / Новини на Громадському радіо

Компанія Netflix припиняє співпрацю із актором Кевіном Спейсі

04 листопада 2017 - 09:55
Netflix також шукає спосіб продовжити зйомки шоу без участі актора

Компанія Netflix заявила, що припиняє співпрацю з актором Кевіном Спейсі та зйомки серіалу «Картковий будиночок» за участю актора, якого звинуватили у сексувальних домаганнях.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Netflix також повідомляє, що шукає спосіб продовжити зйомки шоу без участі актора.

Наприкінці жовтня Спейсі у відкритому листі вибачився перед актором Ентоні Реппом, який звинуватив Спейсі у сексуальних домаганнях 1986році, коли Реппу було 14. Спейсі сказав, що не пам’ятає такого випадку, однак заявив, що «вирішив жити як гей». 

На тлі скандалу Міжнародна академія телевізійних мистецтв і наук офіційно заявила, що Спейсі не отримає нагороду «Еммі».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+