Слухати

ООН повідомила про 31 випадок секс-злочинів з боку її персоналу

04 листопада 2017 - 17:55
До Організації Об'єднаних Націй за 3 місяці надійшло понад 30 звинувачень на адресу її співробітників від ймовірних жертв сексуальних злочинів. Більшість скарг стосується миротворців і служб допомоги
ООН повідомила про 31 випадок секс-злочинів з боку її персоналу / Новини на Громадському радіо

Організація Об’єднаних Націй (ООН) повідомила про 31 нове обвинувачення в сексуальному насильстві і сексуальній експлуатації, отриманому на адресу її співробітників. Ці скарги надійшли протягом трьох місяців з липня по вересень і стосуються подій різної давності, повідомили в прес-службі Генерального секретаря ООН в Нью-Йорку, пише Deutsche Welle.

15 звинувачень стосуються співробітників Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, 12 — військового персоналу миротворчих місій. З 31 випадку один був підтверджений, 14 стали предметом розслідувань, а інші знаходяться в стадії попередньої оцінки.

У січні 2017 року ООН ввела нову систему збору даних про звинувачення в сексуальній експлуатації та насильстві, щоб поліпшити свою прозорість. Завдяки новому підходу до ООН стали надходити скарги, що стосуються подій, які відбулися кілька років тому, повідомили в прес-службі організації в Нью-Йорку. У зазначеному 31 випадку мова йде як мінімум про 24 жінок і 6 дівчаток, які стали жертвами сексуальних злочинів співробітників ООН. У Центральноафриканській Республіці, Південному Судані, Демократичній Республіці Конго і Гаїті з потерпілими працюють адвокати ООН.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+