Слухати

Порошенко підписав указ про створення ВЦА Широкиного та Бердянського

04 листопада 2017 - 09:42
Новий указ президента дозволяє створити на базі сіл Широкине та Бердянське ВЦА

Президент України Петро Порошенко 3 листопада підписав указ №35½017 про створення військово-цивільної адміністрації сіл Широкине та Бердянське Волноваського району Донецької області.

Відповідний документ оприлюднено на офіційному сайті глави держави.

«На виконання закону України «Про військово-цивільні адміністрації» постановляю утворити військово-цивільну адміністрацію сіл Широкине та Бердянське Волноваського району Донецької області. Керівникові Антитерористичного центру при Службі безпеки України, голові Донецької обласної державної адміністрації здійснити відповідно до закону України «Про військово-цивільні адміністрації» заходи, пов’язані з утворенням військово-цивільної адміністрації, зазначеної у статті 1 цього указу», — йдеться у документі.

Указ набирав чинності з дня його опублікування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+