Слухати

У ЦРУ знали про зв’язок вбивці Кеннеді з КДБ  / Новини на Громадському радіо

У ЦРУ знали про зв'язок вбивці Кеннеді з КДБ

04 листопада 2017 - 19:30
У Центральному розвідувальному управлінні США знали, що майбутній убивця президента США Лі Харві Освальд відвідував посольство СРСР в Мексиці

ЦРУ опублікувало документ датований 8 жовтня 1963 року, у якому йдеться про контакт Лі Харві Освальда з консулом Валерієм Костіковим у Максико-сіті. Документ має назву LCIMPROVE

На думку Джеферсона Морлі, який рокам досліджує вбивство Кеннеді, у ЦРУ так називали операції з контррозвідки проти радянських спецслужб по всьому світу. Морлі вважає, що LCIMPROVE  доводить, що в ЦРУ знали про контакти Освальда з Костіковим, можливим офіцером КДБ та навіть з такими даними не змогли уникнути вбивства президента США у Далласі 22 листопада 1963 року. 

Нагадаємо, 21 жовтня президент США Дональд Трамп оголосив, що попри повідомлення ЗМІ готовий розсекретити документи про вбивство 35-го американського президента Джона Кеннеді. Після його вбивства у медіа поширювалось безліч теорій щодо причин та учасників інциденту.

Національний архів 3 листопада оприлюднив 676 урядових документів, пов’язаних з вбивством, це третє таке оприлюднення цього року. У 1992 році Конгрес США визначив, що всі матеріали, що стосуються розслідування вбивства Кеннеді, будуть оприлюднені впродовж 25 років, але дали можливість президенту блокувати їхню публікацію з міркувань національної безпеки. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+