Слухати

У Норвегії через зйомки фільму «Місія нездійсненна» закрили туристичний об’єкт / Новини на Громадському радіо

У Норвегії через зйомки фільму "Місія нездійсненна" закрили туристичний об'єкт

04 листопада 2017 - 17:04
Скеля Прейкестолен, яка є популярним туристичним об'єктом буде закрита для відвідування через зйомки фільму "Місія нездійсненна 6" з Томом Крузом у головній ролі

Газета «The Stavanger Aftenblad» повідомила у суботу, що знімальна група прилетіла у найближчий аеропорт, а гелікоптер перевозив контейнери з устаткуванням до Прейкестолена, — передає AP. Прем’єра фільму запланована на липень 2018 року. 

Скеля Прейкестолен має висоту 604 метра над Люсефйордом (Lysefjorden) і знаходиться на півдні Норвегії. Вершина скелі має розміри 25 на 25 метрів (82 на 82 фути), майже плоска.

800_1.jpeg

Гелікоптери перевозять контейнери на місце майбутньої зйомки // AP
Гелікоптери перевозять контейнери на місце майбутньої зйомки
AP

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+