Слухати

В Швеції на ходу грабували вантажівки (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Швеції на ходу грабували вантажівки (ВІДЕО)

04 листопада 2017 - 14:04
Машина їхала на швидкості 80 кілометрів на годину

Камери відеоспостереження, встановлені в вантажівці PostNord, зафіксували випадки пограбування під час руху машини в Швеції, повідомляє  Businessinsider.

В компанії PostNord помітили, що електричне обладнання було викрадено саме під час транзиту, тому розмістили камери у задній частині вантажних автомобілів, щоб з’ясувати, як це відбувається.

Камери зафіксували двох чоловіків. Вони стояли на капоті автомобіля, який рухався зі швидкістю 80 кілометрів на годину. Вони відчинили двері в задній частині вантажівки, увірвались всередину та викрадли товари.

PostNord дізнавшись про пограбування звернулася до шведської поліції, яка зупинила вантажівку і заарештувала чотирьох чоловіків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+