Слухати

Спочатку відслужи, а потім розважайся у клубі, — голова Львівської ОДА

05 листопада 2017 - 08:36
Голова Львівської ОДА заявив, що не бачить порушень у перевірці молоді призовного віку

Голова Львівської ОДА Олег Синютка не бачить порушень в діях військових і поліцейських, які у центрі Львова провели рейд з метою виявлення юнаків, які ухиляються від служби в ЗСУ.

Про це повідомляє місцеве видання «Варіанти».

«Необхідно спочатку виконати свій обов’язок і пройти службу в армії, а вже потім розважатись у клубах», – вважає Синютка. 

Голова ОДА також сказав, що йому не подобається слово «облава», яке використали деякі користувачі соцмереж та видання для опису того, що сталося.

Він вважає, що військові та поліція повинні зробити такі акції публічними, максимально їх висвітлювати та залучити до у часті в рейдах журналістів.

Голова Львівської ОДА переконаний, що в нічних клубах сидять переважно «мажори», які не вчаться і, не виключно, що ухиляються від виконання свого патріотичного та конституційного обов’язку захищати Батьківщину. 

Нагадаємо, у Львові поліція разом із військовими уночі 4 листопада перевіряли документи студентів поряд із закладом «Paradox» на вулиці Крива Липа.  

8 жовтня близько другої години ночі, поліція влаштувала облаву на нічний клуб «Jugendhub», де в цей час проходив музичний захід.

Згодом у  Міністерстві оборони заявили, що було затримано 30 осіб, 12 із яких відправили проходити медкомісію на придатність на службу.

Потім у військовому комісаріаті уточнили, що з 32 затриманих чоловіків «15 ухилялись від призову на строкову військову службу та не з’являлись до військових комісаріатів».

Читайте також: Жоден військовий не має права перевіряти цивільну людину за межами частини, — військовий експерт

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+