Слухати

У Саудівській Аравії новостворений комітет по боротьбі із корупцією за день арештував 11 принців / Новини на Громадському радіо

У Саудівській Аравії новостворений комітет по боротьбі із корупцією за день арештував 11 принців

05 листопада 2017 - 09:25
Імена затриманих та причини звинувачень не називають

Новостворений комітет по боротьбі з корупцією в Саудівській Аравії арештував 11 принців, чотирьох чинних міністрів та десятки колишніх посадовців.

Комітет почав совою роботу у суботу, 4 листопада, повідомляє BBC із посиланням на місцеві ЗМІ.

Імена затриманих не називають, поки невідомо, у чому їх звинувачують.

За даними саудівського телеканалу Аль-Арабія, комітет оголосив про відновлення розслідувань щодо повені у Джідді в 2009 році та спалаху в 2012 році вірусу Mers — близькосхідного респіраторного синдрому.

Нове антикорупційне відомство очолив спадкоємний принц Мухаммед ібн Салман.

За даними державної агенції Саудівської Аравії, у комітету є право видавати ордери на арешт, а також забороняти в’їжджати чи виїжджати з країни.

Мухаммеда ібн Салмана призначили спадкоємним принцом влітку цього року, проте він давно вважається найвпливовішою людиною у Саудівській Аравії.

У суботу король Саудівської Аравії Салман замінив голову національної гвардії та командувача флоту. Офіційних пояснень цим перестановкам не було.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+