Слухати

Громадське радіо проведе прямі ефіри у Маріуполі / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо проведе прямі ефіри у Маріуполі

06 листопада 2017 - 11:28
15 та 16 листопада з 10:00 до 12:00 год запрошуємо послухати наживо у Маріуполі (вул.Нільсена, 60, Халубуда) прямі ефіри Громадського радіо

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди на Сході. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому ми надаємо людям таку можливість.

Приходьте і слухайте наживо прями виїзні ефіри Громадського радіо, будемо говорити про наступне:
 — Забруднення повітря, проблеми з питною водою та куди зникає риба з моря?
 — Інтерв’ю з начальником обласної поліції (tbt)
 — Проблемний розподіл землі людям, які служили в АТО
 — Проблеми грецької громади Маріуполя
 — Чому Маріуполь перестав бути курортом через війну?
 — Інтерв’ю з директором заводу Ілліча та з мером міста (tbt)

Ефіри проведуть досвідчені ведучі Ірина Ромалійська та Тетяна Курманова. 

Подія на Фейсбуці
Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

Крім того, 15 листопада о 18:00 у Маріуполі (вул.Нільсена, 60, Халубуда) Ірина Ромалійська та Тетяна Курманова проведуть безкоштовну лекцію на тему «Як працювати на територіях з особливим статусом: Крим, Чечня, Придністров’я та Катування в тюрмах, питання правозахисту». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+