Слухати

ЛЕО знеструмила насосну станцію, що постачає воду в Луганськ / Новини на Громадському радіо

ЛЕО знеструмила насосну станцію, що постачає воду в Луганськ

06 листопада 2017 - 16:48
Луганськ і деякі населені пункти, що розташовані поряд, частково не матимуть води

Луганське енергетичне об’єднання знеструмило Петровську насосну станцію Попаснянського водоканалу, яка раніше забезпечувала водою жителів неконтрольованої Києвом території Луганської області. Про це Громадському радіо повідомив директор ЛЕО Володимир Грицай.

За його словами, станцію відключили через борг водоканалу. Зараз він складає 157 мільйонів гривень.

«Це борг за поставлену електроенергію. Споживання сьогоднішнє не оплачується, і погашати борг ніхто не збирається. Тобто, воду ми постачаємо на непідконтрольну Україні територію, а гроші не отримуємо», — сказав Грицай.

Він наголосив, що про можливе відключення ЛЕО попереджало ще два роки тому.

«Ми зверталися до профільних міністерств, відомств, до президента, щоб якось повпливали на погашення платежів. Зверталися до прем’єр-міністра, віце-прем’єрів, але результату це не дало», ˜— сказав Грицай.

Читайте також: Оснований требовать от нас перерегистрации на подконтрольной территории нет, — директор ЛЭО

Знеструмлення Петровської насосної станції означає, що Луганськ та деякі населені пункти, що розташовані поряд, частково не матимуть води. Утім, зазначив Грицай, на цих територіях є альтернативні джерела її постачання.

Відключена насосна станція не обслуговує підконтрольну Україні територію, тобто, проблеми з постачанням води жителів цієї частини Луганської області не поширяться.

Читайте також: Роботи з відновлення електропостачання на Луганщині розтягнуться на 3-4 дні, — ЛЕО

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+