Слухати

В Харкові суд визнав винним Юдаєва в захопленні ОДА та звільнив за законом «Про амністію»

06 листопада 2017 - 18:29
6 листопада Київський районний суд Харкова визнав винним Сергія Юдаєва в масових заворушеннях під час захоплення Харківської ОДА в квітні 2014 року
В Харкові суд визнав винним Юдаєва в захопленні ОДА та звільнив за законом «Про амністію» / Новини на Громадському радіо

6 листопада Київський районний суд Харкова визнав винним Сергія Юдаєва в масових заворушеннях під час захоплення Харківської обласної державної адміністрації та в хуліганстві в редакції новин «АТН» в квітні 2014 року.

Його засуджено до восьми років позбавлення волі та звільнено за законом «Про амністію».

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорту», таке рішення оголосила сьогодні суддя Світлана Шмадченко.

«Визнати винним Юдаєва Сергія Олеговича в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 294, ч. 3 ст. 296 КК України та призначити йому покарання за статтею ч. 1 ст. 294 у вигляді 8 років позбавлення волі, за ч. 3 ст. 296 — п’ять років позбавлення волі.  Призначити Юдаєву покарання у вигляді позбавлення волі на строк 8 років.  На підставі ст. 4 Закону України «Про амністію в 2016 році» засудженого Юдаєва звільнити від відбування основного покарання, роз’яснити наслідки застосування амністії, а саме, що в разі застосування амністії в подальшому протягом десяти років амністія до нього не може бути застосована. Юдаєва Сергія Олеговича звільнити з-під варти в залі суду негайно »,  — зазначила  суддя Шмадченко.

Сергій Гапонов, Олег Крутов і Денис Левченко, обвинувачені в масових заворушеннях під час захоплення ХОДА в рамках цього ж провадження, засуджені до п’яти років позбавлення волі і звільнені від покарання з випробувальним терміном три роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+