Слухати

Рада прийняла законопроект щодо забезпечення військових житлом

07 листопада 2017 - 17:17
Військові зможуть отримати житло чи грошову компенсацію
Рада прийняла законопроект щодо забезпечення військових житлом  / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект 4995 про внесення змін до законодавчих актів України з питань забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, загиблих при виконанні обов’язків військової служби.

За відповідне рішення проголосували 243 народних депутатів.

Документ передбачає, що помешкання зберігається за тимчасово відсутнім наймачем або членами його сім’ї понад півроку у разі призову на військову службу за мобілізацією, на особливий період, — протягом усього періоду її проходження.

Крім того, проект закону передбачає, що держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями або, за їхнім бажанням, грошовою компенсацією.

Родини військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО або забезпеченні її проведення і загинули (померли) або зникли безвісти, можуть розраховувати на забезпечення житлом за кошти з держбюджету, якщо потрібно покращити житлові умови.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+