Слухати

 Кабмін підвищив стипендії на 18% / Новини на Громадському радіо

Кабмін підвищив стипендії на 18%

08 листопада 2017 - 13:18
Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну

З 1 листопада як академічні, так і соціальні стипендії в Україні підвищено на 18%. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну 8 листопада.

«З 1 листопада ми підвищуємо стипендії, як академічні, так і соціальні, для українських студентів на 18%. Тобто, плюс 18% ви вже отримаєте в листопаді й надалі», — сказав Гройсман.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України виступив проти ініціативи Міністерства фінансів щодо зниження кількості одержувачів академічних стипендій до 25% в 2018 році. Міністерство фінансів планувало у 2018 році зменшити кількість отримувачів стипендій до 25%, а до 2020 року – до 15%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+