Слухати

Президент скликає консультаційний комітет щодо резонансних заяв польської влади - Цеголко

08 листопада 2017 - 18:28
8 листопада Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного комітету глав держав України і Польщі
Президент скликає консультаційний комітет  щодо резонансних заяв польської влади - Цеголко / Новини на Громадському радіо

Президент Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного комітету глав держав України та Польщі.

Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, резонансні заяви з боку представників офіційної польської влади на адресу України та її керівництва викликають серйозне занепокоєння і не можуть залишатися без належного реагування.

«Задля зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща і щоб уникнути подальшої ескалації напруги, усвідомлюючи необхідність вирішення будь-яких проблемних питань у двосторонніх відносинах виключно у цивілізований європейський спосіб, президент Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного комітету глав держав України та Польщі», — йдеться у повідомленні.

 Цеголко звернув увагу на заяву МЗС, яке наголосило, що «в проєвропейській політиці української влади немає політиків, які мали б антипольські настрої. Україна — це стратегічний партнер Польщі».

 Консультаційний комітет є дорадчим органом, який покликаний сприяти реалізації домовленостей між президентами обох держав, спрямованих на поглиблення дружніх стосунків між Україною і Республікою Польща, який очолюють зовнішньополітичні радники глав держав. 

Нагадаємо, раніше заступник міністра культури Польщі Ярослав Селлін назвав Володимира В’ятровича «безвідповідальною особою з нав’язливими антипольськими ідеями». Так він прокоментував звинувачення В’ятровича на адресу міністра культури та віце-прем’єра Пьотра Глінські, який під час нещодавнього візиту до України «не наважився» запалити свічки на могилах жертв УПА.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+