Слухати

Порошенко вручив ключі та ордер на квартиру Володимиру Жемчугову / Новини на Громадському радіо

Порошенко вручив ключі та ордер на квартиру Володимиру Жемчугову

08 листопада 2017 - 18:07
Президент також зазначив, що дасть доручення МЗС більш активно залучати Володимира Жемчугова до міжнародних поїздок

Президент Петро Порошенко вручив ключі та ордер на квартиру Володимиру та Олені Жемчуговим. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті глави держави. 

«Мені надзвичайно приємно сьогодні зустрітись і я ще раз хотів би скористатись цією можливістю і подякувати за принципову життєву позицію, той подвиг, силу духа, яку Ви продемонстрували у 2014, 2015 роках. І до 2016 року, коли Ви були заручником, у полоні під тортурами», — сказав Петро Порошенко.

Також глава держави зазначив, що дасть доручення МЗС більш активно залучати Володимира Жемчугова до міжнародних поїздок, щоб мати можливість доносити правду про те, через що йому довелося пройти.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, Петро Порошенко підписав указ про присвоєння звання Героя України Володимиру Жемчугову.

Нагадаємо, Володимир Жемчугов був затриманий бойовиками Луганської області в листопаді 2015 року. Його звинувачували в підриві залізничного полотна в районі Лутугіно під Луганськом і електропори в Хрящуватому.

17 вересня 2016 року Володимира Жемчугова та Юрія Супруна було звільнено з полону бойовиків. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+