Слухати

Україна розширила санкції проти Росії / Новини на Громадському радіо

Україна розширила санкції проти Росії

08 листопада 2017 - 11:44
До переліку потрапили ще 18 російських компаній

Україна запровадила санкції проти 18 російських компаній. Заборона проводити зовнішньоекономічну діяльність на українській території вступить у дію на початку грудня цього року. Така інформація міститься в наказах Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Накази №1582 (щодо семи компаній) та №1583 (щодо 11 компаній) датовані 30 жовтня та мають бути запровадженні в сорокаденний термін.

У документах зазначається, що санкції передбачають тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності на території України. Причиною вказані «дії, які можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки».

Серед компаній, що потрапили під санкції — «Снек-груп», «Білгородський холодокомбінат», Торговий дім «Донспецстрой», «Южтранс», «Мікас» та інші.

Читайте також: Росія просто обходитиме санкції, а нові вводитися не будуть, — Степан Гавриш

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+