Слухати

Євробачення-2018: Росія повертається, Македонію відсторонили

08 листопада 2017 - 11:13
Усього в конкурсі візьмуть участь 42 країни
Євробачення-2018: Росія повертається, Македонію відсторонили / Новини на Громадському радіо

У пісенному конкурсі «Євробачення» 2018 року, що відбудеться в Португалії, візьмуть участь 42 країни. Серед них — і Російська Федерація, яка минулого року відмовилася брати участь у конкурсі в столиці України Києві. Перелік країн, участь яких підтвердила Європейська мовна спілка, оприлюднили на сайті конкурсу.

У повідомленні також ідеться, що наступного року у «Євробаченні» не братиме участь Македонія. Її відсторонили за борги перед ЄМС.

Пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться в столиці Португалії Лісабоні 8, 10 та 12 травня 2018 року.

Минулого року конкурс відбувався в Києві завдяки перемозі України, яку представляла Джамала із піснею «1944». Минулого року переміг португальський виконавець Сальвадор Собрал.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+