Слухати

Глава МЗС Сербії викликав посла з Києва щодо обговорення питання відносин між країнами

09 листопада 2017 - 08:20
Міністр закордонних справ Сербії Івиця Дачич 9 листопада викликав посла з Києва для консультацій щодо відносин з Україною
Глава МЗС Сербії викликав посла з Києва щодо обговорення  питання відносин між країнами / Новини на Громадському радіо

Міністр закордонних справ Сербії Івиця Дачич викликав в середу на консультації посла в Києві Раде Булатовича, щоб обговорити поточні питання відносин з Україною.

Про це йдеться  на офіційному сайті МЗС Сербії.

«Як відомо, Сербія неодноразово заявляла, що з початку кризи в Україні вона поважає територіальну цілісність України, що також підтвердилося під час головування Сербії в ОБСЄ. Крім того, Сербія зробила ряд конкретних кроків у переслідуванні сербських громадян, які воюють за кордоном, включаючи Україну», — зазначається на сайті сербського зовнішньополітичного відомства.

При цьому Дачич нагадав, що українські найманці брали участь у злочинах, скоєних хорватськими силами проти сербського народу в Хорватії, які Україна, на відміну від Сербії, ніколи не засуджувала.
 
«Метою дипломатичних місій в зарубіжних країнах має стати поліпшення двосторонніх відносин між державами … Міністр закордонних справ Сербії Івиця Дачич обговорить з послом Булатовичем подальшу діяльність, пов’язану з з Україною, в найближчі дні», — йдеться в повідомленні.
 
При цьому в МЗС Сербії зазначають, що Сербія як і раніше, підтримує хороші відносин з Україною на принципах взаємної поваги і не дозволить принести їх в жертву «міжнародних, які не мають нічого спільного з Сербією «.
 
Міністерство закордонних справ Сербії засудило критичні висловлювання посла України в Белграді Олександра Олександровича щодо російсько-сербських відносин і його заяву про участь сербських найманців у конфлікті на сході України.

Нагадаємо, що МЗС України викликало посла України в Сербії Олександра Олександровича на консультації щодо дотримання міжнародного права та уникнення використання громадян Сербії у якості найманців.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+