Слухати

Мінування станції «Хрещатик»: з’явились деталі  / Новини на Громадському радіо

Мінування станції «Хрещатик»: з’явились деталі

09 листопада 2017 - 18:17
На перехідній станції «Майдан незалежності» перебуває очевидиця, вона розповіла Громадському радіо деталі про ситуацію, яка виникла у зв'язку з повідомленням про мінування станції «Хрещатик»

Станція «Майдан Незалежності» пов’язана зі станцією «Хрещатик» двома переходами — ескалаторним і пішохідним тунелями.

«Станцію «Хрещатик» та пересадку відкрито для пасажирів. Вибухонебезпечних предметів не виявлено», — написали в КП «Київський метрополітен».

Наталя Макогон речниця «Київського метрополітену» повідомила Громадському радіо, що пошук вибухонебезпечного предмету тривав годину. Цей період стосувався, як станції «Хрещатик», так і «Палац спорту».

«На «Майдані Незалежності» багато поліції, не активно розмовляють. Допиталась у поліцейського, що було повідомлення про мінування станції «Хрещатик». Поїзди там їдуть без зупинки. Пасажирам пропонували через інші пересадні станції їхати», — повідомила Тетяна Косянчук.

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо про мінування двох станцій Київського метрополітену. У повідомленні від аноніма про вибухівку йшлося про станцію «Хрещатик» та «Палац спорту».

«Станцію «Хрещатик» і пересадку зачинено на перевірку. Анонімний дзвінок про мінування», — написали в КП «Київський метрополітен».

Як повідомляло Громадське радіо, станцію «Палац спорту» та пересадку відкрито для пасажирів. Вибухонебезпечних предметів не виявлено.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+