Слухати

Справа Вербицького: підозрюваного Волкова залишили під вартою / Новини на Громадському радіо

Справа Вербицького: підозрюваного Волкова залишили під вартою

09 листопада 2017 - 16:37
Прокуратура звинувачує Волкова в тому, що він був одним з організаторів групи, яка викрала на той час активістів Ігоря Луценка і Юрія Вербицького

Сьогодні, 9 листопада, Апеляційний суд Києва постановив залишити підозрюваного Олександра Волкова під вартою.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо з залу суду.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, сьогодні Апеляційний суд Києва розглядав клопотання адвокатів Волкова щодо зміни обраного йому запобіжного заходу.

Так, адвокати Волкова клопотали про зміну запобіжного заходу і замість тримання під вартою пропонували домашній арешт.

«Волков не буде ухилятися від суду і слідства. Він в першу чергу зацікавлений в доведенні непричетності»», — сказала адвокатка Світлана Ємець.

Водночас адвокатка Волкова Зінаїда Сорока зазначила, що за 4 роки нібито не було встановлено, від чиїх тілесних дій постраждали Луценко та Вербицький.

«Волкова звинувачують в організації вбивства і викрадення людей, але немає жодного доказу. Навіт  аналізу телефонних дзвінків. 2 телефонні дзвінки не можна вважати достатніми для того, щоб тримати три місяці під вартою. Не можна спочатку посадити людину за ґрати, а потім шукати докази. 3 з половиною роки жив у Києві, ні від кого не ховався. Дії під час взяття під арешт неправомірні», — заявила Сорока.

Підозрюваний Волков повністю заперечив свою вину.

Нагадаємо, прокуратура звинувачує Волкова в тому, що він був одним з організаторів групи, яка викрала на той час активістів Ігоря Луценка і Юрія Вербицького. 

29 липня Олександра Волкова взяли під варту терміном на 60 діб без альтернативи внесення застави

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+