Слухати

Японія спрощує візовий режим: як цим можна скористатись українцям? / Новини на Громадському радіо

Японія спрощує візовий режим: як цим можна скористатись українцям?

09 листопада 2017 - 19:06
Спрощений візовий режим для українців діятиме з 1 січня 2018 року

Мова йде про спрощення візових вимог для українців-власників звичайних закордонних паспортів.

Про це йдеться у повідомленні посольства Японії в Україні.

«Коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткотермінового перебування з діловою метою і культурних та наукових діячів, буде розширено, а також строк дії віз буде збільшено з 3 до 5 років максимум», — йдеться у повідомленні.

Також вводяться багаторазові візи (зі строком дії 3 роки та максимальним строком перебування 30 днів) для короткотермінового перебування з різними цілями, в тому числі туризм.

«Японія спрощує візовий режим для українців. Про це під час завершення Року Японії в Україні заявив її державний секретар. Після Об’єднаних Арабських Еміратів та Євросоюзу 2017-й стає роком безвізу», — написав на своїй сторінці у Facenook прес-секретар президента Святослав Цеголко

Як повідомляло Громадське радіо, виставка традиційного та сучасного мистецтва Японії «Уявний путівник. Японія» відкривається 9 листопада.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+