Слухати

Jugendhub: одного із затриманих в клубі відправили у навчальний табір ЗСУ - адвокатка

10 листопада 2017 - 13:00
10 листопада адвокатка постраждалих в клубі Jugendhub 28 жовтня Оксана Проканова розповіла, що одного із затриманих вже відправили у військовий табір в Десну і за цим фактом підготувала адмінпозов
Jugendhub: одного із затриманих в клубі відправили у навчальний табір ЗСУ - адвокатка / Новини на Громадському радіо

Адвокатка постраждалих в клубі  Jugendhub Оксана Проканова розповіла в коментарі Громадському радіо, що одного із затриманих вже відправили у військовий табір в Десну. Вона підготувала відповідний адміністративний позов, оскільки такі дії вважає незаконними.

«Наразі ми розіслали кілька запитів у військові комісаріати стосовно тих дій, які відбувалися в клубі. Отримали листи, в яких чітко вказується, що ніяких затримань не було. Просто запрошували на бесіди. І нікого, мовляв,  не затримували. По одному із затриманих вже поданий адміністративний позов, оскільки він перебуває в навчальному таборі ЗСУ в Десні. Він є студентом, і на нього не поширюється призов», — говорить Проконова.

Нагадаємо, що 28 жовтня близько другої години вночі поліція влаштувала облаву на нічний клуб Jugendhub, де в цей час проходив музичний захід.

У закладі заявили, що багатьох затриманих під час облави відвезли у відділення поліції або до військкомату на ДВРЗ. Пізніше стало відомо, що частина людей вже перебуває у пункті збору призовників на Зрощувальній, 17 а. 

В поліції заявили, що  під час обшуків затримали 17 людей, в яких виявили 11 неповнолітніх і 32 чоловіки, які ухиляються від несення військової служби.

Як заявив раніше в ефірі Громадського радіо адвокат затриманих Роман Стойчев, ніхто із затриманих повісток з військкомату не отримував.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+