Слухати

Канал «Рада» отримав право на цифрове мовлення по всій території України

10 листопада 2017 - 10:50
Парламентський телеканал "Рада" переміг у конкурсі на отримання ліцензії на загальнонаціональне цифрове мовлення
Канал «Рада» отримав право на цифрове мовлення по всій території  України / Новини на Громадському радіо

Парламентський телеканал «Рада» переміг у конкурсі на отримання ліцензії на загальнонаціональне цифрове мовлення.

9 листопада Національна рада підбила підсумки відбору на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)).

Переміг у конкурсі парламентський телеканал «Рада».

Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Участь у конкурсі також брали ТОВ «Уніан ТБ», м. Київ («УНІАН»); ТОВ «Гравіс», м. Київ («ПЛЮСПЛЮС»); ТОВ «Новини 24 години», м. Київ («NEWSONE»); ТОВ «Інформаційне агентство «112-Україна», м. Київ («112 Україна»).

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення  Юрій Артеменко перед голосуванням заявив:

«Я голосуватиму за «Раду». У приватних каналах ми, як правило, висловлюємо свою думку, а канал «Рада» – як дзеркало. Для мене він, по суті, менш дискусійний. Державний канал має доносити правду, виборці мають знати, що відбувається в парламенті».

А директор телеканалу «Рада» Володимир Лех заявив: «Присутність телеканалу «Рада» у загальнонаціональному доступі дасть можливість ширше інформувати населення України про весь законодавчий процес в нашій державі».

Він наголосив, що канал «Рада» – єдиний в державі телеканал, який у повному обсязі транслює пленарні засідання, засідання погоджувальних рад, парламентських слухань, а також висвітлює роботу парламентських комітетів та комісій.

«Ми не робимо висновки – ми даємо право зробити їх нашим глядачам», – сказав Лех.

Члени Національної Ради одностайно проголосували за визнання переможцем конкурсу телеканал «Рада».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+