Слухати

ЛЕО відключило три водоканали, які постачали воду на непідконтрольну Україні територію

10 листопада 2017 - 16:02
10 листопада гендиректор Луганського енергетичного об'єднання Володимир Грицай розповів про відключення трьох водоканалів, що постачали воду на території біля Луганська
ЛЕО відключило три водоканали, які постачали воду на непідконтрольну Україні територію / Новини на Громадському радіо

За борги знеструмили один із об’єктів Попаснянського водоканалу, який подає воду на непідконтрольну територію, в сторону Луганська. 

Про це в коментарі Громадському радіо розповів гендиректор ЛЕО Володимир Грицай.

«90 % води даного каналу потрапляє на непідконтрольну Україні територію. Частково можна сказати, що це гуманітарна допомога, але за  цю воду, що ми подаємо на непідконтрольну територію, дуже успішно в «так званій ЛНР» збираються гроші і на контрольовану територію гроші не поступають. Також відключені  водоканали в місті Сватове і Кремінський. Все це через великі борги та складну ситуацію, яку переживає Луганське енергетичне об’єднання. Сьогодні в нас звільнилося більше 400 людей», — розповів Грицай.

За його словами, ймовірно, що найближчим часом буде відключено і Лисичанський водоканал, який має борг в сумі 134 млн грн.

.Нагадаємо, що ЛЕО знеструмило насосну станцію, яка постачає воду в Луганськ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+