Слухати

«Мені дуже шкода», — міністр інфраструктури прокоментував відставку своєї заступниці / Новини на Громадському радіо

«Мені дуже шкода», — міністр інфраструктури прокоментував відставку своєї заступниці

10 листопада 2017 - 18:22
10 листопада заступниця міністра інфраструктури України Надія Казначеєва заявила, що подала у відставку. Міністр Володимир Омелян прокоментував Громадському радіо, що думає з приводу такої заяви

«Я прийняла рішення покинути міністерство для нових викликів і не менш складних справ. Як людина з підходами «проектного менеджера», вважаю, що проект під назвою «Робота на держслужбі» опинився на 99% вдалим завдяки людям, які сповідують разом зі мною цінності «принципів, а не інтересів», — написала  Надія  Казначеєва на своїй сторінці в Facebook.

Казначеєва подякувала міністру інфраструктури Володимиру Омеляну за довіру і розуміння.

«Мені дуже шкода, що Надія схвалила таке рішення, але розумію і поважаю його. Вона справді багато зробила на своїй посаді для інфраструктури України», — сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Як повідомляло Громадське радіо, НАБУ почало досудове розслідування щодо міністра інфраструктури Омеляна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+