Слухати

МЗС Польщі: в Україні бракує рішень для історичного діалогу

10 листопада 2017 - 12:01
9 листопада в Сеймі Польщі заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький заявив, що в Україні бракує рішень, які б сприяли налагодженню історичного діалогу
МЗС Польщі: в Україні бракує рішень для  історичного діалогу  / Новини на Громадському радіо

Заступник міністра закордонних справ Польщі  Бартош Ціхоцький 9 листопада в Сеймі зазначив, що рішення, які сьогодні приймає Україна, ставлять під сумнів стратегічне партнерство між країнами.

Про це повідомляє «Польське радіо».

«Польський уряд мусить реагувати у «ситуації, коли партнери та союзники Польщі приймають рішення, що суперечать союзницьким, партнерським та сусідським відносинам», — зазначив Бартош Ціхоцький.

Він додав, що прикладом цього є «незрозуміле, скандальне рішення посадових осіб української держави про заборону пошукових робіт та ексгумацій останків польських жертв воєнних конфліктів на території України».

За його словами, стурбованість викликають також заяви голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича, який «у публічних висловлюваннях вважає цвинтар в Биківні незаконним».

«Ставимо українській стороні запитання – як нам це розуміти?» — поцікавився віце-міністр закордонних справ. «Ми підтримуємо конструктивний контакт на різних рівнях, включно з найвищим, президентським, де намагаємося ці питання прояснити», — додав Ціхоцький.

Нагадаємо, Польща заборонила в’їзд В’ятровичу до країни. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, польський Сейм заслухає питання українсько-польських відносин.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+