Слухати

В Росії помер гуморист Задорнов

10 листопада 2017 - 09:58
10 листопада в Росії пішов з життя гуморист Задорнов
В Росії помер гуморист Задорнов / Новини на Громадському радіо

 Російський письменник-сатирик, гуморист Михайло Задорнов помер на 70-му році життя.

Про це повідомляє РЕН ТВ.

Задорнов протягом довгого часу лікувався від онкологічного захворювання. Влітку 2016 року він був змушений скасувати всі гастролі через загострення хвороби.

Задорнов народився в 1948 році в латвійській Юрмалі. Він був членом Спілки письменників Росії. За своє життя він написав понад десяти книг в жанрі ліричних і сатиричних оповідань, подорожніх нотаток, нарисів. Сатирик користувався величезною популярністю у росіян. Його концерти збирали повні аншлаги. Завзятий був широко відомий своїми критичними висловлюваннями на адресу західної культури і способу життя.

З початку військових дій на території України від підтримав офіційну позицію російської влади.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+