Слухати

День Польщі: у Варшаві марширують націоналісти (ФОТО, Відео)

11 листопада 2017 - 17:05
11 листопада в Польщі Марш незалежності, в якому беруть участь націоналісти з різних країн
День Польщі: у Варшаві марширують націоналісти  (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

11 листопада в День незалежності Польщі відбувається марш, гасло якого – «Ми хочемо Бога».

Як повідомляє видання Dziennik.pl , це не єдина демонстрація в столиці сьогодні.

 

 

«Ще до початку маршу було тисячі учасників з білими та червоними прапорами. Чути вигуки «Бог, честь, країна». Присутні спікери маршу та гості з-за кордону: Іспанії,  Італії. Вони наголошують про важливість і цінність патріотизму для держави. Учасники також мають багато банерів. Серед них величезний з написом —  «Смерть ворогам батьківщини», — пише видання.

 

 

На вулицях Варшави є чимало поліції,  яка забезпечує порядок.

«На противагу Маршу Незалежності також відбувається марш «За вашу свободу і нашу», що вийшов з Політехнічної площі. Його організатори кажуть, що це вираження їх протидії націоналізму, фашизму та ненависті. Марш організовує Антифашистська коаліція. Вона складається з кількох організацій: Варшавська жіноча страйка, колективна сирена та громадяни Польщі», — повідомляє Dziennik.pl.

Нагадаємо, 5 листопада міністр закордонних справ Польщі відмовився відвідати музей «Тюрма на Лонцького» у Львові через позицію директора та табличку, де пише, що у 1918 році Польща окупувала Західну Україну.

Польський Сейм 9 листопада заслуховував питання українсько-польських відносин.

Також МЗС Польщі заборонило в’їзд в країну директору Українського інституту національної пам’яті Володимиру В’ятровичу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+