Слухати

Конфлікт існує, і він є публічний, — Рябошапка про НАЗК та НАБУ / Новини на Громадському радіо

Конфлікт існує, і він є публічний, — Рябошапка про НАЗК та НАБУ

11 листопада 2017 - 22:59
В програмі «Громадська хвиля» на Громадському радо юрист та екс-член НАЗК прокоментував ситуацію навколо конфлікту НАЗК та НАБУ

Юрист та екс-член НАЗК Руслан Рябошапка сказав, що внаслідок ситуації, яка сталась вчора 10 листопада, коли свекруха голови НАЗК закрила детектива НАБУ у себе вдома після допиту, імідж Національного антикорупційного бюро України може суттєво впасти.

«Іміджеві втрати однозначні. Це може бути однією з цеглинок, яка може завалити НАБУ», — сказав Рябошапка.

Він додав, що тиск на НАБУ здійснюється з «єдиного центру, який оркеструє боротьбу з НАБУ». Він сказав, що має на увазі не виконавчу владу.

«Конфлікт існує і він є публічний. Цей конфлікт один з епізодів «всіх проти НАБУ«», — сказав юрист.

Нагадаємо, 10 листопада свекруха голови НАЗК Наталії Корчак закрила детектива НАБУу себе вдома. Він завітав, щоб вручати їй повістку на допит.

Як повідомляло Громадське радіо, 11 листопада до Святошинського управління поліції Києва звернулася із заявою киянка та повідомила, що 10 листопада близько 18 години працівник НАБУнезаконно проник до її помешкання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+