Слухати

Понад сотня суддів Верховного Суду урочисто склали присягу

11 листопада 2017 - 13:15
Понад сотня суддів Верховного Суду урочисто склали присягу
Понад сотня суддів Верховного Суду урочисто склали присягу / Новини на Громадському радіо

У Києві в Кловському палаці сьогодні 113 суддів нового Верховного Суду склали присягу. На церемонії був присутній президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

«Це велика честь для кожного з вас – ухвалювати остаточне рішення іменем України. І коли ви ухвалюєте це рішення іменем України, прошу думайте про людину та її права, про незалежність суду і справедливість, яку ви несете. Про чесність і непідкупність. Саме цього вимагає від вас Українське суспільство», — сказав він.

За словами Порошенка, кожний четвертий суддя оновленого Верховного Суду – адвокат чи науковець.

«Вони матимуть шанс побудувати нову систему правосуддя — керуючись українськими законами та європейськими стандартами й цінностями. На черзі – ухвалення ще низки законів про зміни в системі правосуддя: закону про антикорупційний суд, про адвокатуру, про правову освіту, тощо», — передає слова президента прес-служба.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+