Слухати

Свекруха голови НАЗК написала заяву у поліцію на детектива НАБУ  / Новини на Громадському радіо

Свекруха голови НАЗК написала заяву у поліцію на детектива НАБУ

11 листопада 2017 - 12:33
У заяві йдеться про перевищення повноважень детективом

Свекруха голови НАЗК Наталії Корчак заявила у поліцію про перевищення службових повноважень детективом НАБУ, який прийшов до неї увечері 10 листопада з повісткою.

Про це Корчак повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«У результаті нічних подій мати мого чоловіка, Надія Іванівна Тімер-Булатова, звернулася до поліції із заявою про перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу та незаконного проникнення до житла фізичної особи», — написала Корчак.

Вона повідомила, що детектив вчинив такі процесуальні порушення:  порушення порядку повідомлення про слідчу дію та вручення повістки, порушення прав свідка, порушення порядку проведення допиту.

Вона також пояснила, чому свекруха закрила у квартирі детектива. 

«Коли заходив до квартири, слідчий швидко махнув документом, схожим на посвідчення, але вона не встигла розібрати що там написано. Оскільки спочатку він сказав що поставить декілька запитань, а сам почав заповнювати заздалегідь заготовлений протокол допиту, не давав їй його прочитати та вимагав поставити підписи, свекруха подумала що це шахрай та подзвонила сину. Він викликав поліцію. До приїзду поліції, щоб шахрай нікуди не втік, закрила замок», — пояснює Корчак.

Нагадаємо,  10 листопада свекруха голови НАЗК Наталії Корчак закрила детектива НАБУу себе вдома. Він завітав, щоб вручати їй повістку на допит.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+