Слухати

Більшість каталонців не вірять у незалежність регіону, — опитування

12 листопада 2017 - 20:45
Також більша половина іспанців вважає, що уряд країни «належним чином регулює ситуацію навколо каталонської кризи»

Більшість каталонців не вірять, що вихід регіону зі складу Іспанії можливий у відносно недалекому майбутньому.

Про це свідчать дані опитування, який провела «Metroscopia» для газети El Pais.

Близько 66% респондентів, які проживають в Каталонії, не думають, що автономна область здобуде незалежність найближчим часом.

Загалом 80% жителів Іспанії не вірять в можливість виходу регіону зі складу країни.

Крім того, 76% опитаних висловили думку, що рішення Мадрида про скликання позачергових виборів в Каталонії 21 грудня є розумним.

Водночас у автономії таке рішення схвалили 69% респондентів. Більше половини іспанців (54%) вважають, що уряд країни належним чином регулює ситуацію навколо каталонського кризи.

Нагадаємо, 1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність. Згідно з результатами, за незалежність проголосували 90,18% при явці в 43%. Мадрид оголосив голосування незаконним і намагався його зупинити за допомогою силовиків, у результаті чого постраждали більше 900 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+