Слухати

Британці вшанували полеглих співвітчизників у світових війнах(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Британці вшанували полеглих співвітчизників у світових війнах(ФОТО)

12 листопада 2017 - 16:28
Влада Великої Британії та ветерани поклали квіти до меморіалу

У Британії сьогодні відзначають День пам’яті загиблих співвітчизників у Першій та Другій світових війнах. Впродовж двох хвилин у країні вшанували полеглих мовчанням.

На пам’ятних заходах у Лондоні були присутні політики, члени королівської родини та ветерани, передає BBC. Вони поклали квіти до пам’ятників.  

Зокрема принц Чарльз взяв участь у щорічній церемонії у Лондоні поряд із Біг-Беном. Водночас королева, як повідомляється, спостерігала за церемонією із балкону Міністерства закордонних справ.

До королівських  ушанувань також приєдналися прем’єр-міністр Тереза Мей, інші провідні політики, релігійні лідери та чиновники із усієї Співдружності націй.

У Великій Британії щороку відзначають День пам’яті та примирення у другій неділі листопада. Також 11 листопада у світі відзначають День закінчення Першої світової війни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+