Слухати

Україна використовує можливості космічної галузі на 5%, — Каденюк  / Новини на Громадському радіо

Україна використовує можливості космічної галузі на 5%, — Каденюк

12 листопада 2017 - 22:02
На думку українського космонавта, розвиток космічної галузі залежить від політичної волі керівників

Україна використовує від 5 до 7 відсотків можливостей космічної галузі. Про це сказав у ефірі Громадського радіо перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.

«Можливості нашої космічної галузі використовується десь на 5-7%», — сказав він.

На його думку, щоб галузь почала краще розвиватися, «потрібна політична воля наших керівників, тих, хто приймає рішення стосовно державних програм».

«Ця галузь пов’язує все, чим займається людина на землі. Починаючи від сільського господарства і медицини, а найголовніше – це технології. Без високих технологій будь-яка держава не може вважатися сучасною, а вони обумовлюються космічною і авіаційною галуззю», — зазначив Леонід Каденюк.

Читайте також: У США заявили про намір знову висадитись на місяці

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+